Website: PK Bergen(externe link)

Silas Sanders

Functie: lid commissie Samenleving
E-mail: s.sanders@bergen.nl
Telefoon: (06) 15 21 01 09

Nevenfuncties:

  • Politie Nederland
  • Vrijwilliger bij Kindervakantieweek

 


Aicha Zahidi

Functie: lid commissie Samenleving
E-mail: a.zahidi@bergen.nl
Telefoon: (06) 22 19 01 48

Nevenfuncties:

  • Medewerker Biblioplus
  • Onderwijsassistent Stichting Invitare (Daltonschool De Klimop)
  • Vrijwilligerswerk Biblioplus: assistentcoördinator Taalmaatjes en vrouwen voor vrouwengroep

 

Bert Martens

Functie: lid commissie Ruimte en Economie
E-mail: b.martens@bergen.nl
Telefoon: (06) 22 13 64 29

Nevenfuncties:

  • N.v.t.

 

 

Evert van der Wilt

Functie: lid commissie Ruimte en Economie
E-mail: ec.vander.wilt@bergen.nl
Telefoon: (06) 30 89 13 59

Nevenfuncties:

  • DGA VanderWilt&Partners bv
  • Adviseur Ukutula Agency

 


Colin Lauf

Functie: lid commissie Bestuur en Financiën
E-mail: c.lauf@bergen.nl
Telefoon: (06) 24 76 75 83

Nevenfuncties:

  • Lid huurdersraad Destion
  • Directe zorg Hospice Zenit
  • Chauffeuse Buurtbus Bergen
  • Kantinemedewerker zaterdag jeugd VV Montagnards


Selna Quainoo

Functie: lid commissie Bestuur en Financiën
E-mail: s.quainoo@bergen.nl
Telefoon: n.v.t.

Nevenfuncties:

  • Vrijwilliger Biblioplus, bibliotheek Bergen
     


 

Mariëlle van Est

Functie: plaatsvervangend lid commissie Samenleving
E-mail: m.van.est@bergen.nl
Telefoon: n.v.t.

Nevenfuncties:

  • HBO verpleegkundige bij Pantein, locatie Aldenhorst in Mill

     

     

    Alex Ebbing

    Functie: plaatsvervangend lid commissie Ruimte en Economie
    E-mail: a.ebbing@bergen.nl
    Telefoon: n.v.t.

    Nevenfuncties:

    • Gepensioneerd
    • Vice-voorzitter TWC Noord-Limburg
    • Hulp Motoren revisie Afferden
    • Hulp Dekkers Tweewielers Wanssum (onder voorbehoud)


    Elise Holten

    Functie: plaatsvervangend lid commissie Bestuur en Financiën
    E-mail: e.holten@bergen.nl
    Telefoon: n.v.t.

    Nevenfuncties:

    • Ambulant begeleidster Grand Care