Website: Dorpsbelangen Bergen(externe link)

Wim Olthof

Functie: lid commissie Samenleving
E-mail: w.olthof@bergen.nl
Telefoon: (06) 13 43 73 14

Nevenfuncties:

  • N.v.t.

 

 

Karin Holtermans-Messmer

Functie: lid commissie Samenleving
E-mail: k.holtermans@bergen.nl
Telefoon: (06) 83 07 75 12

Nevenfuncties:

  • KNVB (wassen van kleding)

 

 

Peter Loermans

Functie: lid commissie Ruimte en Economie
E-mail: p.loermans@bergen.nl
Telefoon: (06) 53 38 12 89

Nevenfuncties:

  • Directeur eigenaar buro Peter Loermans architekten
  • Directeur eigenaar IC Projekten bv bouw en projektontwikkeling

 


Indy Aengenend

Functie: lid commissie Ruimte en Economie
E-mail: i.aengenend@bergen.nl
Telefoon: n.v.t.

Nevenfuncties:

  • N.v.t.

 

 

Huub Dahlmans

Functie: lid commissie Bestuur en Financiën
E-mail: h.dahlmans@bergen.nl
Telefoon: (06) 23 30 35 33

Nevenfuncties:

  • Mede-firmant Man/Vrouw administratiekantoor gericht op MKB
  • DGA Besloten Vennootschap (betreft een Holding, die sportartikelen inkoopt/verkoopt aan sportverenigingen, alsmede bedrijfskleding)
  • Deelneming in Besloten Vennootschap (onderneming)
  • Bestuurslid Stichting ter ondersteuning sportverenigingen

René Aengenend

Functie: plaatsvervangend lid commissie Samenleving en lid commissie Bestuur en Financiën
E-mail: r.aengenend@bergen.nl
Telefoon: (06) 15 69 14 53

Nevenfuncties:

  • Salarisadministrateur Stichting Karakter EDE
  • Lid dorpsraad Afferden

 


Marleen Theunissen

Functie: plaatsvervangend lid commissie Ruimte en Economie
E-mail: m.theunissen@bergen.nl
Telefoon: n.v.t.

Nevenfuncties:

  • Planner in Den Dungen
  • Bestuurslid (penningmeester) buurt ‘t Leuker

 


Jan Heijkoop

Functie: plaatsvervangend lid commissie Bestuur en Financiën
E-mail: k.heijkoop@bergen.nl
Telefoon: (06) 20 17 50 22

Nevenfuncties:

  • Commite 4-daagse Bergen (vrijwilliger)