Website: CDA Bergen(externe link)

Arno Broekman

Functie: lid commissie Samenleving
E-mail: a.broekman@bergen.nl
Telefoon: (06) 10 52 62 38

Nevenfuncties:

  • Bestuurslid Vrienden van fanfare Helpt Elkander in Afferden
  • Lid van Stuurgroep Alverman 2.0
  • Lid werkgroep certificatenactie Alverman 2.0
  • Voorzitter werkgroep Offere Mien Offere
  • Webbeheerder en reserve dirigent gemengde zangvereniging Laetitia in Afferden

Berty Schreurs-Van der Kuijl

Functie: lid commissie Samenleving
E-mail: b.schreurs@bergen.nl
Telefoon: (06) 13 49 65 97

Nevenfuncties:

  • Mede-eigenaar melkveebedrijf T.M.L.J. Schreurs en B.L. van der Kuijl
  • Commissielid Jeugdorkest gemeente Bergen


 

Rick van Veen

Functie: lid commissie Ruimte en Economie
E-mail: r.van.veen@bergen.nl
Telefoon: (06) 81 34 16 07

Nevenfuncties:

  • N.v.t.

 

 

Gaby Maarse-Elbers

Functie: lid commissie Ruimte en Economie
E-mail: g.maarse@bergen.nl
Telefoon: (06) 48 52 12 00

Nevenfuncties:

  • Eigenaar van De Droogstaal, Spring- en Handelsstal in Wellerlooi

 

 

Evert Huijs

Functie: lid commissie Bestuur en Financiën
E-mail: e.huijs@bergen.nl
Telefoon: n.v.t.

Nevenfuncties:

  • Controller bij PKF/Post Venlo

 

 

Rob Arts

Functie: plaatsvervangend lid commissies Samenleving, Ruimte en Economie en Bestuur en Financiën
E-mail: r.arts@bergen.nl
Telefoon: (06) 10 43 48 58

Nevenfuncties:

  • Docent/ICT-coördinator Marnix College Ede
  • Voorzitter a.i. H.R.C. 27 Afferden (L)
  • Voorzitter a.i. de Alverman Afferden (L)