Samenstelling van de gemeenteraad

De gemeenteraad

De gemeenteraad vertegenwoordigt de inwoners van Bergen en is het hoogste orgaan van de gemeente. De Raad bepaalt het gemeentelijk beleid en controleert de uitvoering daarvan.

De burgemeester is onafhankelijke voorzitter van de gemeenteraadsvergadering.

De wethouders worden benoemd door de gemeenteraad en zijn verantwoordelijk voor de voorbereiding en uitvoering van het beleid. Wethouders en burgemeester vormen samen het College. 

Samenstelling gemeenteraad

Een overzicht van de leden van de gemeenteraad vindt  u hieronder. Door op de naam te klikken komt u op de detailpagina.

  • Burgemeester Manon Pelzer

    Functie

    Voorzitter

    E-mail adres

    m.pelzer@bergen.nl

    Telefoonnummer

    (0485) 34 83 04

    Politieke partij

    Als voorzitter van de Raad staat de burgemeester boven de partijen

  • Jacob Knoops

    Functie

    Fractievoorzitter

    E-mail adres

    j.knoops@bergen.nl

    Telefoonnummer

    06 53 70 51 29

    Politieke Partij

    CDA

  • Koen Jacobs

    Functie

    Raadslid

    E-mail adres

    k.jacobs@bergen.nl

    Telefoonnummer

    06 81 93 61 78

    Politieke Partij

    CDA

  • Hennie Nillesen-van Lammeren

    Functie

    Raadslid

    E-mail adres

    griffie@bergen.nl

    Politieke Partij

    CDA

  • John Cornelissen

    Functie

    Raadslid

    E-mail adres

    j.cornelissen@bergen.nl

    Telefoonnummer

    06 36 19 12 13

    Politieke Partij

    CDA

  • Rob Arts

    Functie

    Raadslid

    E-mail adres

    r.arts@bergen.nl

    Telefoonnummer

    06 10 43 48 58

    Politieke Partij

    CDA

  • Jan Straatman

    Functie

    Raadslid

    E-mail adres

    j.straatman@bergen.nl

    Telefoonnummer

    06 36 13 49 52

    Politieke Partij

    CDA

  • Frans Camps

    Functie

    Fractievoorzitter

    E-mail adres

    f.camps@bergen.nl

    Telefoonnummer

    06 49 79 41 17

    Politieke Partij

    KERN

  • Marleen Raijmakers-van der Stap

    Functie

    Raadslid

    E-mail adres

    m.raijmakers@bergen.nl

    Telefoonnummer

    06 25 18 54 71

    Politieke Partij

    KERN

  • Colin Lauf

    Functie

    Raadslid

    E-mail adres

    c.lauf@bergen.nl

    Telefoonnummer

    (0485) 21 11 89

    Politieke Partij

    KERN

  • Jos Valckx

    Functie

    Fractievoorzitter

    E-mail adres

    j.valckx@bergen.nl

    Telefoonnummer

    06 29 38 93 92

    Politieke Partij

    PK

  • Claudia Ponjee

    Functie

    Raadslid

    E-mail adres

    c.ponjee@bergen.nl

    Telefoonnummer

    0485 34 09 40

    Politieke Partij

    PK

  • Harry Bakker

    Functie

    Raadslid

    E-mail adres

    h.bakker@bergen.nl

    Telefoonnummer

    06 13 85 77 85

    Politieke Partij

    PK

  • Bert Martens

    Functie

    Raadslid

    E-mail adres

    b.martens@bergen.nl

    Telefoonnummer

    06 22 13 64 29

    Politieke Partij

    PK

  • Jack Jennissen

    Functie

    Fractievoorziiter

    E-mail adres

    j.jennissen@bergen.nl

    Telefoonnummer

    06 55 40 67 04

    Politieke Partij

    VVD

  • Pepijn van Rijen

    Functie

    Raadslid

    E-mail adres

    p.van.rijen@bergen.nl

    Telefoonnummer

    06 24 09 61 73

    Politieke Partij

    VVD

  • Raadsfracties

    Elke gemeenteraad is verdeeld in fracties, een groep raadsleden van dezelfde partij die hebben afgesproken samen één fractie te vormen. Bergen heeft vier raadsfracties.

Pagina opties